4,7
4.7/5
4,6
4.8/5
4,9
4.9/5

VÍTEJTE V

maison viet

Interiér naší restaurace spojuje francouzskou eleganci s pravým duchem Vietnamu. Naše restaurace se skládá ze tří místností – hlavní, vedlejší a VIP salónku, který je ideální na rodinné oslavy a firemní akce.

V luxusních prostorech si zde užijete klidné, romantické chvilky a vychutnáte lahodné speciality z našeho rozsáhlého menu.

NÁŠ NÁPOJOVÝ

LÍSTEK

V našem nápojovém lístku naleznete široké spektrum tradičních nápojů včetně speciálních míchaných alko a nealko drinků a tradiční vietnamské kávy. 
Máme také rozsáhly vinný lístek obsahující ty nejlepší tuzemská i zahraniční vína.

náš

SERVIS

Kromě milé obsluhy a vynikajícího jídla Vám rádi zajistíme uspořádání nejrůznějších akcí. Ať už půjde o oslavu narozenin, promoce či firemní večírek, rádi pro Vás připravíme nezapomenutelný zážitek s perfektním servisem.

 

interiér restaurace

PODÍVEJTE SE CO O NÁS ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI

Tento podnik si opravdu zaslouží 5 hvēzd. Reprezentativní prostory, skvēlé jídlo , servis i dostupnost parkování. To vše spolu s rychlostí prípravy pokrmú dēlá z této restaurace jednu z nejlepších asijskych v Olomouci.

Martin K.

Google review

Na návštěvu téhle restaurace se vždy moc těším. VÝBORNÝ jídlo, příjemná obsluha, krásný prostory. Opravdu stojí za to dát si Bún bó Nam Bõ .....nebeský jídlo. Závitky.. BOMBA. Nudle...ŽIVOT. Vlastně každý ráno vstávám z postele jen kvůli tomu jídlu.

Helena S.

Google review

Na základě velmi častých pozitivních referencí jsme nedávno s přáteli navštívili podnik a byli jsme ohromeni. Za celý gastro zážitek musíme poděkovat nejen šikovným kuchařům, kteří vaří skvělé jídlo z kvalitních a čerstvých surovin, které v nás vyvolalo nezapomenutelný zážitek, ale taky personálu, který byl po celou dobu naší návštěvy profesionální a milý. Vytvořila se nám nová závislost na jídle, zvaná Maison Viet a můžeme říci, že v Olomouci za nás jednička na trhu s vietnamskou kuchyní. Děkujeme a těšíme se na další brzkou návštěvu.

Dominik P.

Google review

Asi nejlepší asijská restaurace v Olomouci. No offence 😀

Jan K.

Google review

Navštíveno nedávno poprvé, ale rozhodně ne naposled. Tohle jídlo bylo doslova zážitkem! Výborné, milá a rychlá obsluha, luxusní prostory, mírně vyšší cena, která ovšem odpovídá vysoké kvalitě. Talíř byl krásně naservírovaný a porce dle mého byla velmi bohatá. Rozhodně doporučuji všem, kteří také občas jezdí do Olomouce a chtějí se kvalitně nejen naobědvat.

Zuzanka S.

Google review

Tato restaurace naprosto předčila mé očekávání! Milá obsluha, nádherné prostory, jídlo skvělé a krásně servírované. Z atmosféry dýchne luxus a ceny nejsou vůbec vysoké, jídlo stálo stejně jako v asijském bistru. Na fotce batátový krém s pečeným lososem. Doporucuji!

Zdeňka S.

Google review